O nas
Kompleksowe Usługi Księgowe i Podatkowe

Biuro rachunkowe PARETO świadczy kompleksowe usługi księgowe i podatkowe dla małych i średnich przedsiębiorstw o różnym profilu działalności.

 

Na rynku  usług księgowych istniejemy od 1997 roku. Do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych uprawnieni jesteśmy na podstawie Certyfikatu wydanego przez Ministra Finansów RP.

Nasza oferta przygotowana jest specjalnie pod profil klienta, który oczekuje profesjonalnej obsługi, doradztwa i indywidualnego podejścia. Cel ten osięgneliśmy dzięki wieloletniemu doświadczeniu       i wykwalifikowanej kadrze, zaangażowanej w prace na rzecz Naszych Klientów. Atutem biura rachunkowego jest pełna e-komunikacja, terminowość oraz rzetelność.

Na co dzień współpracujemy z kancelariami prawymi, radcowskimi oraz biegłymi rewidentami. Doświadczenie i zaangażowanie we współpracę z Naszymi Klientami sprawia, że jesteśmy postrzegani jako solidny i profesjonalny Partner.

kontakt
Skontaktuj się z nami

tel. 61 663 07 30
tel. 61 663 07 30
e-mail: biuro@pareto.com.pl
Dane adresowe

PARETO Biuro Rachunkowo-Konsultingowe
ul. Piękna 5/5
60-591 Poznań
Pareto Biuro Rachunkowe Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy. Odpowiemy najszybciej jak będzie to możliwe. przejdź do formularza