podstrona

O nas


Biuro rachunkowe PARETO świadczy kompleksowe usługi księgowe i podatkowe dla małych i średnich przedsiębiorstw o różnym profilu działalności.

 

Na rynku  usług księgowych istniejemy od 1997 roku. Do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych uprawnieni jesteśmy na podstawie Certyfikatu wydanego przez Ministra Finansów RP.

 

Nasza oferta przygotowana jest specjalnie pod profil klienta, który oczekuje profesjonalnej obsługi, doradztwa i indywidualnego podejścia. Cel ten osięgneliśmy dzięki wieloletniemu doświadczeniu       i wykwalifikowanej kadrze, zaangażowanej w prace na rzecz Naszych Klientów. Atutem biura rachunkowego jest pełna e-komunikacja, terminowość oraz rzetelność.

 

Na co dzień współpracujemy z kancelariami prawymi, radcowskimi oraz biegłymi rewidentami. Doświadczenie i zaangażowanie we współpracę z Naszymi Klientami sprawia, że jesteśmy postrzegani jako solidny i profesjonalny Partner.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skontaktuj się z nami

telefon TELEFON KONTAKTOWY:
+48 61 663 07 33
kontakt NAPISZ DO NAS E-MAIL:
biuro@pareto.com.pl
skype Zadzwoń przez Skype
logo biuro rachunkowe poznań PARETO Biuro rachunkowe PARETO POZNAŃ tworzy zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem świadczący kompleksowe usługi księgowe i podatkowe dla przedsiębiorstw z Poznania i okolic. W ofercie znaleźć można usługi: analizy finansowe, biura rachunkowe , biuro rachunkowe , doradztwo księgowe, doradztwo rachunkowe , kadry , konsulting finansowy , księgowa , prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów , rachunkowość , sporządzanie biznes planów usługi księgowe, usługi podatkowe,. PARETO ul. Piękna 5/5 60-591 Poznań.
skype Zadzwoń przez Skype
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych Biuro Rachunkowe Poznań - Rachunkowość Poznań
Polityka Prywatności